piątek, 5 lutego 2016

Ted/ Ted2

Opis pierwszej części: Marzenia mają niezwykłą moc. Ale uważaj, czego sobie życzysz, bo możesz mieć pecha i życzenie ci się spełni… Mały John pragnął, by jego pluszowy miś Ted ożył. I tak się stało, a Ted dorósł razem z Johnem (Mark Wahlberg). Teraz obaj lubią strzelić sobie browarka, zapalić zioło i jednakowo bimbają na obowiązki. Z tym tylko, że Ted wysyła do firmy zabawkarskiej skargi, bo uszyto go bez pewnego ważnego męskiego organu, a John znalazł sobie dziewczynę. I to właśnie Lori (Mila Kunis) ma tak dosyć pyskatego pluszaka, sprowadzającego do domu różne panienki, że stawia Johnowi warunek: Ted musi się wynieść z ich życia. Ale jak rozstać się z kimś, kto czasem bywa cyniczny i złośliwy, ale towarzyszy ci od lat i jest twoim najlepszym kumplem?

Moja opinia: Pierwsza część widziałam pewnie ze względu na Mile Kunis i choć wszyscy się strasznie zachwycali tym filmem bo był niby taki super zabawny, mnie nie rozśmieszył to prawda zdarzyło się kilka zabawnych fragmentów. Wiec kiedy się dowiedzialam że powstanie następna część nawet nie miałam zamiaru jej obejrzeć ze względu na to jak pierwsza część mnie rozczarowała. No bo wiecie wszyscy mówili że to taka świetna komedia, ale ja tego po prostu nie widziałam. Wiec w każdym razie obejrzałam pierwsza część, bez żadnych rewelacji (no dobra oprócz tego ze się popłakałam na koniec). No dobra ujmę to tak komedia nie była zla ale nie była tak rewelacyjna żebym chciała obejrzeć następna część, bo sadze ze trochę przereklamowali ten film, ale to tylko moja osobista opinia. Ostatni natrafiłam na Ted 2 i był z lektorem a ja się jakoś nudziłam, nie miałam nic ciekawego do roboty, wiec stwierdziłam czemu nie może nie będzie tak złe. No bo czasem ludzie jak nie mają co robić podejmują dziwne decyzje (a może tylko ja?).

Druga część na całe szczęście okazała się bardziej zabawna, sporo zabawnych fragmentów szkoda że nie było już Mily Kunis, ale za to pojawia się Amanda Seyfried która możecie znać z zaginionej albo wyścig z czasem. Więc druga część pozytywnie mnie zaskoczyła.

Zwiastun
Film

Ted 2
Opis: John (Mark Wahlberg) i Ted wciąż mieszkają w Bostonie i mają się znakomicie. Tyle że John jest teraz rozwodnikiem, a Ted ułożył sobie życie z uroczą Tami-Lynn (Jessica Barth). Kiedy dopada ich rutyna, decydują się na dziecko. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie wspólnota Massachusetts, która nie uznaje Teda za człowieka, brutalnie uprzedmiotowiając go do roli "własności", co rujnuje myśl o adopcji. Ted traci pracę, a jego małżeństwo zostaje unieważnione. Wściekły i przygnębiony Ted prosi Johna, by pomógł mu pozwać stan Massachusetts i odzyskać należne mu prawa. Do walki angażują młodą miłośniczkę (leczniczej) marihuany, prawniczkę Samanthę L. Jackson (Amanda Seyfried). Kiedy przegrywają, ostatnią szansą pozostaje podróż do Nowego Jorku i spotkanie z legendarnym adwokatem broniącym praw cywilnych, Patrickiem Meighanem (Morgan Freeman), który pomógłby im wnieść apelację. Jeśli wygrają, udowodnią całemu światu, że Ted nie jest jedynie pachnącym marychą pluszowym misiem, ale pełnoprawnym obywatelem Stanów Zjednoczonych - z tymi samymi prawami, co inni ujarani i popijający piwo ludzie.
Zwiastun
Film

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz