czwartek, 24 marca 2016

Niezniszczalni

Znalezione obrazy dla zapytania niezniszczalni plakat

Tytuł: Niezniszczalni
Opis: Grupa najbardziej niebezpiecznych i wysoko wyspecjalizowanych najemników wyrusza z misją, której nikt inny nie odważył się przyjąć. Muszą zlikwidować latynoskiego dyktatora, który od ponad 20 lat znęca się nad swoimi obywatelami i zagraża innym krajom. Po rozpoczęciu misji żołnierze odkrywają, że sprawy wyglądają inaczej, niż się tego spodziewali. Nieoczekiwanie wpadają w sieć kłamstw i zdrady. Misja zostaje udaremniona, a "kompania braci" staje w obliczu całkowitej destrukcji.

Moja opinia: Jest to jeden z moich ulubionych filmów. Dużo się tu dzieje, przemoc, krew, strzelaniny i ogólnie wszystko co kocham w filmach najbardziej. No i jak mogłabym nie wspomnieć o jednej z najlepszych obsad EVER! Oczywiście brakuje jeszcze kilku gwiazd kina akcji, ale mogę to wybaczyć. 
Aktualnie są trzy filmy Niezniszczalnych i słyszałam pogłoski, że w 2017 ma być czwarta część, ale jako fanka tych filmów mam jednak cichą nadzieję, że tego nie zrobią. Dlaczego? Wytłumaczę trochę później, a teraz po kolei.
Pierwszy film jest dobry już chyba z zasady, że wszystkie pierwsze części są najlepsze. Zabawne teksty, dużo się dzieje i generalnie jedno wielkie, jakby to powiedział Rico, KABOOM!
Drugi film niezniszczalnych jest moim ulubionym. Nieco mniej wybuchów niż w poprzednim, więcej walki wręcz (Klasyka rządzi) wciąż to samo poczucie humoru i... Chuck Norris. No przyznawać się, kto chciał go tam zobaczyć, no bo chyba nie tylko ja.
Trzeci film w porównaniu z poprzednimi dwoma jest, delikatnie mówiąc, porażką. Za dużo nowych osób, wykonanie takie sobie no i generalnie nie zachwycił. Niby są wybuchy, walki, humor (beznadziejny i wymuszony co prawda no ale jednak jest) i tak dalej, no ale jednak to nie to. 
I tutaj wyjaśniema dlaczego nie chcę czwartego filmu. Biorąc pod uwagę niski poziom trzeciego, jakoś nie mam ochoty zniszczyć sobie opinii na temat tej serii tylko dlatego, że producenci nie potrafią kontyłować swojego dzieła dobrze albo skończyć to kiedy jeszcze mogą. 
Tak czy inaczej, pierwsze dwa filmy polecam, a z ostatnim to nie wiem co. Róbcie co chcecie, przecież nie będę wam mówiła jak macie żyć. :)

Zwiastun
Niezniszczalni Film

Tytuł: Niezniszczalni 2
Znalezione obrazy dla zapytania niezniszczalni 2

Opis: Mr. Church znów zwołuje najbardziej zabójczą ekipę najemników na świecie. Zadanie jest proste jak dziecinna igraszka: znaleźć, wytropić, zabić! Niestety wkrótce sprawy zaczynają się komplikować, a niezniszczalni po raz pierwszy zaczynają czuć się przyparci do muru. Szczególnie, gdy jeden z nich ginie wciągnięty w pułapkę. "Zemsta" – tego słowa żadnemu z nich nie trzeba powtarzać dwa razy. Uzbrojeni po zęby, wściekli jak nigdy, gotowi na największą zadymę, wyruszają wykończyć wszystkich złych kolesi jacy znaleźli się w scenariuszu. I tylko ktoś, kto nie wie nic o kinie akcji może zapytać: "no i co?". Odpowiedź jest oczywista: "Hasta la vista, Baby!". Jeszcze jakieś wątpliwości? Chuck Norris rozwieje je z półobrotu.

Zwiastun
Niezniszczalni 2 FilmZnalezione obrazy dla zapytania niezniszczalni 3

Tytuł: Niezniszczalni 3
Opis: Conrad Stonebanks (Mel Gibson) to jeden z największych na świecie handlarzy bronią. Zanim przeszedł na ciemną stronę mocy, był jednym z tych, którzy powołali do życia Niezniszczalnych - kierującą się własnym kodeksem honorowym grupę najlepszych na świecie żołnierzy do wynajęcia. Czy drużynie Rossa uda się przechytrzyć dawnego kompana znającego ich na wylot? W realizacji misji wesprze ich kolejna generacja najemników. Nikt nie jest przecież wiecznie młody.

Zwiastun
Niezniszczalni 3 Film

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz