środa, 25 maja 2016

Szybcy i wściekli/ The Fast and the Furious


Znalezione obrazy dla zapytania szybcy i wściekli plakat


Opis: Policjant Brian ma rozpracować i zlikwidować gangi, które ścigają się samochodami. Ich członkowie podejrzani są także o serię napadów na kierowców ciężarówek. Brian przenika do jednej z takich grup i udaje mu się do siebie przekonać szefa gangu - Dominica Toretto. Niebawem, zakochuje się w jego siostrze Mii. Tymczasem, rywalizacja między bandami przybiera na sile. Brian musi zdecydować, wobec kogo powinien być lojalny: policji czy gangu.

Moja opinia: Opis fimu może nie jest jakiś super, ale jeśli KLA UDIA o nim słyszała, to wy też. A jeśli nie, to ludzie gdzie wyście się chowali?!?
Dobra, nie ważne. Wracając do filmu. Jest to jedna z moich naj najulubieńszych serii filmowych. Nadal jestem przekonana, że producenci zgubili jadną cyferkę gdzieś po drodzę, ale pewności nie mam. Obecnie jest (niby) siedem filmów. Właśnie kręcą ósmą część, która ma się ukazać w kwietniu przyszłego (2017) roku. Słyszałam, że zmarłego w tragicznym wypadku (i niezastąpionego) Paul'a Walker'a ma zastąpić, uwaga, Scott Eastwood. Ktoś kojarzy tego pana? Grał w "Najdłuższa podróż" (link do posta). Dlaczego? Nie wiem. Nie wnikam. Ważne, że Vin Diesel jeszcze tam jest i już raczej zostanie.
Co sądzę o filmach? Są zajebiste. Może i fabuła oklepana. Może. No ale w ten sposób myśląc, to każdy film jest oklepany. A ten ma swój urok. OMG gadam (piszę) jak potłuczona. POLECAM, POLECAM i jeszcze raz POLECAM!!!

P.S. Myślałam, że jakoś się super rozpiszę, a tu takie o! Przepraszam, żałuję i przysięgam poprawę.

Zwiastun
Film

Opisy i linki do reszty filmów:

Znalezione obrazy dla zapytania szybcy i wściekli 2 plakat

Tytuł: Za szybcy, za wściekli/ 2 Fast 2 Furious
Opis: Druga część przeboju kinowego "Szybcy i wściekli". Tym razem znany dobrze z części pierwszej policjant Brian O'Conner, za udział w ulicznych wyścigach zostaje pozbawiony odznaki. By uniknąć więzienia za popełnione wykroczenia i się zrehabilitować, dostaje propozycję przeniknięcia do otoczenia jednego z największych przemytników narkotyków w Miami. O'Conner zgadza się pod warunkiem, że sam będzie mógł wybrać sobie współpracownika - swojego starego kumpla Romana Pearce'a. To on udzieli mu pomocy w tym niezwykle trudnym zadaniu.
Zwiastun
FilmZnalezione obrazy dla zapytania szybcy i wściekli tokio drift plakat

Tytuł: Szybcy i wściekli: Tokio Drift/ The Fast and the Furious: Tokio Drift
Opis: Twórcy "Szybkich i wściekłych" oraz "Za szybkich, za wściekłych"  prezentują najszybszy z filmów tej wysokooktanowej serii! Skazany za wyścigi uliczne Sean Boswell (Lucas Black) usiłuje ułożyć sobie życie po drugiej stronie oceanu, ale i tam niepohamowana pasja ścigania się sprawi, iż wejdzie w konflikt z japońskim podziemiem. By przeżyć, musi opanować do perfekcji sztukę driftingu – nowego stylu jazdy polegającego na wprowadzaniu samochodu w kontrolowany poślizg i pokonywaniu tym sposobem najostrzejszych zakrętów, co wydaje się przeczyć prawom grawitacji i sprawia, że kierowcy ocierają się co chwilę o śmierć. Zasiądź w fotelu kierowcy i włącz się w najbardziej niebezpieczny wyścig świata jakim jest przepełniony niesamowitymi efektami i wyczynami kaskaderskimi Tokio Drift.
Zwiastun
Film

Znalezione obrazy dla zapytania szybko i wściekle plakat

Tytuł: Szybko i wściekle/ Fast & Furious
Opis: Ukrywający się na Karaibach Dominic, na wieść o śmierci swojej dziewczyny - Letty, wraca do Los Angeles. Okazuje się, że rozkaz jej zabicia wydał bezwzględny król heroiny - Antonio Braga. Dom poprzysięga mu zemstę. Po pogrzebie spotyka Briana, który ma z Bragą własne rachunki do wyrównania. Dom i Brian połączą siły i mimo dzielących ich różnic, wspólnie ruszą w pościg za mordercą aż na meksykańską pustynię, gdzie dojdzie do finałowego pojedynku.
Zwiastun
Film
Znalezione obrazy dla zapytania szybcy i wściekli 5 plakat

Tytuł: Szybcy i wściekli 5/ Fast Five
Opis: W przestępczym świecie egzotycznego Rio de Janeiro łączą swoje siły legendarny Dom Toretto (Diesel) i wyjęty spod prawa glina Brian O'Conner. Ścigani przez bezwzględnego Agenta Hobbsa (Dwayne Johnson) oraz armię skorumpowanych policjantów pracujących dla śmiertelnie niebezpiecznego bossa narkotykowego, Dom i Brian ponownie zbierają starą ekipę znaną z poprzednich "szybkich przygód", aby wykonać ostatnią robotę – całkowicie szalony skok warty 100 milionów dolarów!
Zwiastun
Film
Znalezione obrazy dla zapytania szybcy i wściekli 6 plakat

Tytuł: Szybcy i wśiekli 6/ Furious 6
Opis: W Moskwie dochodzi do napadu na rosyjski konwój wojskowy. Jedynym człowiekiem, który jest w stanie pomóc agentowi Hobbsowi (Dwayne Johnson)  w odnalezieniu sprawcy jest Dominic Toretto (Vin Diesel).
Toretto decyduje się na pomoc, gdy odkrywa, że Letty (Michelle Rodriguez), jego ukochana dziewczyna, nie zginęła  i pracuje dla Owena Shawa (Luke Evans), najemnika z przeszłością w służbach specjalnych, który jest teraz głównym celem Hobbsa.
Toretto ponownie zbiera swój doborowy zespół i wraz z Brianem O'Connerem (Paul Walker) oraz całą oryginalną ekipą wyrusza za Shawem w niezwykle ekscytujący, pełen napięcia i zaskakujących zwrotów akcji pościg po Europie. Każdy kolejny wyścig jest jeszcze szybszy i bardziej wściekły!
Zwiastun
Film


Znalezione obrazy dla zapytania szybcy i wściekli 7 plakat

Tytuł: Szybcy i wściekli 7/ Furious Seven
Opis: Vin Diesel, Paul Walker i Dwayne Johnson stają na czele obsady, która krąży po całym świecie na spotkanie swej najbardziej niezwykłej i emocjonującej przygody. Wzięci na cel przez mordercę na zlecenie (Jason Statham), który z zimną krwią realizuje plan swojej zemsty, mogą jedynie siąść za kierownicą swoich samochodów i skorzystać z wyjątkowego programu szpiegowskiego, który rząd powierzył ich ochronie. Postawieni w obliczu zagrożenia, jakiego dotąd nie zaznali, w miejscach tak odległych jak Abu Dhabi czy bliskich jak ulice Los Angeles, które są im domem, muszą zewrzeć szyki i jako zespół, i jako rodzina, by ocalić życie.
Zwiastun
Film

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz