poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Ja jestem wierna snom

#3 Zwierzogród


Ze wszystkich tu zebranych bajek, tę widziałam tylko raz, ale i tak skradła moje serce. Nie wiem czy potrafię powiedzieć czemu.
Jest zabawna, fajnie zrobiona i powiedziałabym, że nieprzewidywalna. Idealna na rodzinne wieczory, bądź popołudnia (kto jak woli) i chyba każdemu z jakiegoś powodu przypadnie do gustu.

Fabuła bajki: Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś - czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką.
Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu...Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hops, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick…

Zwiatun
Film

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz