sobota, 31 grudnia 2016

The Royals

Opis: The Royals to dramat o fikcyjnej królewskiej rodzinie. Częściowo baśń, częściowo historia ku przestrodze. Opowieść o ludziach zniszczonych przez władzę, bogactwo i pożądanie.

Moja opinia: Po prostu kocham ten serial i nie mogę się doczekać na ten nowy sezon. Oczywiście moja ulubiona postaci to księżniczka, po prostu kocham to ze jest taka ironiczna, choć tak naprawę to maks którą nosi, żeby nie być zraniona.
Serial opowiada o perypetiach rodziny królewskiej i to jak porąbani, bez uczuć mogą być ludzie przy władzy. Serial pokazuje nam jak tuszują przed nami parę informacji no i oczywiście to ze tak naprawdę nigdy nie znaliśmy tych ludzi ze zdjęć. W jakieś części przechodzą przez podobne rzeczy w życiu, jak zawody miłosne i tym podobne, ale troszeczkę z innych powodów. Serial w jakimś stopniu jest o walce o władzę, koronę, bo przecież to wszystko, co teraz ludzie chcą, plus trochę miłości, która może powstrzymać niektórych przed tym celem.

Serial uwielbiam za to ze choć jest fikcyjny to pokazuje ze rodzina krulewsak to tez ludzie i oni też czasem się potykają. Polecam, polecam I jeszcze raz polecam. A teraz idę czekać z niecierpliwieniem na kolejny sezon*.

Ps. piszcie czy słyszeliście kiedyś o tym serialu i czy też go lubicie.

*Pisałam tego posta jakiś czas temu wiec nowy sezon się już zaczął tak jak by ktoś chciał wiedzieć.

Opis ENG

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz